Loading...

Profil

Upratovaniu sa venujem od roku 2016. Od roku 2019 sa upratovanie stalo mojou profesiou a živím sa ním ako SZČO. Vďaka mojej zodpovednosti, flexibilite a kvalitnej práci som si získala dôveru mojich stálych klientov.

Upratovacie služby ponúkam v okresoch Žilina, Kysucké Nové Mesto a Čadca.

Mojím zámerom je ponúknuť klientovi čistotu, pohodu a spokojnosť. Snažím sa upratať tak, aby ste boli spokojnejší viac, ako ste pôvodne očakávali. Používam ekologické čistiace prostriedky.

Čo pre mňa znamená názov Upratujeme INAK?

Slovo INAK ma sprevádza už od roku 2015. Keď som ho počula prvýkrát ihneď som sa do neho zamilovala. Vedela som, že toto úplne nenápadné slovo sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. Ale v tomto roku a ešte mnoho rokov potom, by som Vám nevedela vysvetliť, čo toto slovo naozaj znamená. Dnes, a to v roku 2022 to už povedať viem. Slovo INAK je pre mňa cestou. Je to spôsob ŽIVOTA, ktorý žijem.

A v čom sa preniesol význam tohto slova do môjho upratovania?

Milujem iné pohľady na život. Miljem psychológiu a roky sa snažím pochopiť dušu svoju, ale aj ľudí okolo mňa. Som empat, to znamená, že viem vycítiť to, čo cítite VY, a zároveň dokážem nacítiť priestory Vašich obydlí. Viem, kde energia v domácnostiach prúdi harmonicky, a kde je zastavená, a je potrebné ju rozpohybovať. Už mám niekoľkoročné skúsenosti s klientami, kde okrem upratovania som mnohým z nich robila spoločnosť a častokrát som sa stretla s tým, že sa mi zverili so svojími tajomstvami. Tajomstvami, ktoré po vyslovení nahlas, mohli odísť. Za tú dôveru som im dodnes veľmi vďačná.

Upratujeme INAK teda znamená to, že mojím upratovaním Vášho obydlia sa rozpohybuje zastavená energia nielen vo Vašom okolí, ale aj vo Vás samotných.

Po uprataní ucítite pokoj a harmóniu, ktorá sa prenesie do Vášho vnútra, a potom sa môžu začať diať ZÁZRAKY!

e-book zdarma